whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۲۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
۲۶۳۰۰ تومان
۱۳:۵۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
۳۱۴۰۰ تومان
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
۴۶۶۰۰ تومان
۱۵:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۱۸۰۰ تومان
۱۲:۵۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
arrow۳۰۰
۴۱۹۰۰ تومان
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۶۱۰۰ تومان
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۶۶۰۰ تومان
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
۴۱۲۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت لوله صنعتی

فیلتر
نحوه خرید لوله صنعتی از مدیران آهن و سوالات متداول

لوله ی درز مستقیم صنعتی یا لوله صنعتی مانند قوطی ستونی با استفاده از ورق سیاه  و فرآیند های فرم دهی ورق تولید می گردد. سایز این لوله ها از  نیم (یک دوم) اینچ تا 16 اینچ متغیر بوده و کاربرد فراوانی در صنعت و ساخت و ساز دارند. پایه های ترافیکی، ستون سازه ها و ... از معدود کاربردهای این لوله ها می باشد. عموما طول یک شاخه لوله صنعتی 6 متری در نظر گرفته می شود. در بعضی از موارد بر حسب نیاز شاخه های 12 متری از این لوله ها نیز تولید می گردند. وزن لوله صنعتی تابعی از ضخامت ورق به کار رفته در آن است. قیمت لوله صنعتی با تغییرات قیمت آهن دارای نوساناتی می باشد. 

لوله صنعتی چیست

لوله صنعتی همانطور که از نام آن مشخص است بیشتر درصنعت مورد استفاده قرار می گیرد. نخستین مساله ای نیز که در کاربردهای صنعتی مد نظر قرار می گیرد برخورداری از دوام و استحکام بالاست. لوله های صنعتی می توانند هم به صورت درزدار و هم مانیسمان تولید شوند. معمولا لوله های صنعتی که ضخامت بالایی دارند از طریق فرایندهای ویژه و بدون درز تولید میشوند. به این لوله ها بدون درز یا مانیسمان نیز گفته می شود و به دلیل نداشتن درز جوش از استحکام و دوام بالاتری برخوردار هستند. از کاربردهای متداول لوله صنعتی می توان به استفاده در صنایع خودروسازی، ماشین سازی، نفت و گاز و پتروشیمی اشاره کرد.

با توجه به کاربرد گسترده قیمت لوله صنعتی از اهمیت ویژه ای در صنایع مختلف برخوردار است. به همین دلیل برای فعالان صنعتی که در با لوله صنعتی سر و کار دارند لازم است تا از قیمت روز لوله صنعتی اطلاع داشته باشند. به همین دلیل مدیران آهن اقدام به راه اندازی صفحه قیمت لوله صنعتی در وب سایت خود نموده است. از طریق این صفحه شما می توانید به راحتی در جریان آخرین قیمت انواع لوله صنعتی مانند قیمت لوله صنعتی سبک و قیمت لوله صنعتی گوشتدار قرار بگیرید.

انواع لوله صنعتی

لوله های صنعتی با توجه به تنوع استفاده ای که در صنعت دارند از نظر جنس، ضخامت و ویژگی های شیمیایی و فیزیکی و همینطور فرایند تولید بسیار متنوع هستند. تقسیم بندی لوله های صنعتی می تواند بر اساس هر کدام از این پارامترها  انجام شود اما در یک تقسیم بندی متداول لوله های صنعتی را بر اساس ضخامت جداره به دو گروه سبک و گوشتدار طبقه بندی می کنند.

لوله صنعتی سبک

لوله صنعتی سبک از ضخامت جداره کمتری در مقایسه با لوله صنعتی گوشتدار برخوردار است و به اصطلاح گوشت کمتری دارد. از این لوله در ساخت سازه های فلزی سبک و سنگین استفاده می کنند. همچنین در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی نیز بسیار کاربرد دارد.

لوله صنعتی گوشتدار

مهمترین تفاوت لوله صنعتی گوشتدار با لوله صنعتی سبک در ضخامت جداره آن است. لوله صنعتی گوشتدار می تواند به صورت درزدار یا بدون درز تولید شود. هر چند در ضخامت های بالا امکان خم کردن، فرم دادن و جوشکاری ورق کم است. به همین دلیل لوله صنعتی گوشتی به صورت بدون درز تولید می شود.

سایز لوله صنعتی

لوله صنعتی معمولا در طول ۶ متر تولید می شوند. البته بسته به نیاز و سفارش مشتری می توانند به صورت شاخه ۱۲ متری نیز تولید شوند. سایز لوله ها نیز از نیم اینچ تا ۱۶ اینچ متغیر است.

کاربرد لوله صنعتی

لوله صنعتی بیشترین کاربرد را در صنایع مختلف مانند نفت، گاز و پتروشیمی دارد. همچنین از لوله های صنعتی برای ساخت سازه های صنعتی نیز استفاده می شود.

وزن لوله صنعتی

وزن لوله صنعتی به ضخامت و متریالی که از آن ساخته شده است بستگی دارد. برای به دست آوردن وزن لوله صنعتی می توان به جداولی که توسط سازنده لوله صنعتی ارائه می شود مراجعه کرد. همچنین با داشتن کد استاندارد لوله می توان مشخصات آن را به طور کامل به دست آورد.

قیمت لوله صنعتی

قیمت لوله صنعتی با توجه به مقدار، ابعاد و ضخامت آن متفاوت می باشد. کارخانه های مختلفی به تولید لوله صنعتی پرداخته اند از جمله لوله صنعتی سپاهان، لوله صنعتی یاران، لوله صنعتی صابری و ... به منظور خرید لوله صنعتی و استعلام قیمت لوله صنعتی با شماره 03134155 تماس بگیرید.

مدیران آهن می کوشد با ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره ی مناسب در خصوص خرید لوله صنعتی، مشتریان خود را یاری نماید. شما می تـوانـیـد از طریـق فـضـای مـجــازی و یا شماره تلفن 34155-031 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  • قیمت لوله صنعتی سبک

  • قیمت لوله صنعتی گوشتدار

لوله صنعتی در شهرهای مختلف

  • لوله صنعتی اصفهان

  • لوله صنعتی تهران

فروش لوله صنعتی

فروش لوله صنعتی در شهرهای مختلف مانند فروش لوله صنعتی در اصفهان یا فروش لوله صنعتی در تهران از طریق نمایندگی تولیدکنندگان لوله صنعتی و همچنین تامین کنندگان معتبر صورت می گیرد. مدیران آهن به عنوان یکی از تامین کنندگان فعال بازار آهن و فولاد که با بسیاری از کارخانه های تولیدکننده لوله صنعتی طرف قرارداد است می تواند محصول مورد نیاز شما را با کمترین قیمت و در سریعترین زمان ممکن به شما تحویل دهد.

خرید لوله صنعتی

از پارامترهای مهم در زمان خرید لوله صنعتی، سایز و ضخامت لوله می باشد. برای پروژه های صنعتی و ساختمانی قطعا میتوان از لوله صنعتی با سایزهای مختلف استفاده کرد. منظور از سایز لوله قطر خارجی لوله می باشد که میتوان در دبی خروجی، سرعت و دیگر موارد تاثیرگذار باشد.

برای خرید لوله صنعتی از مدیران آهن از طریق راه های ارتباطی باشند.

1.فروش آنلاین لوله صنعتی : شما میتوانید با مراجعه به وبسایت مدیران آهن و ورود به صفحه قیمت لوله صنعتی و استعلام قیمت خرید کنید. 

2. برای خرید انواع لوله صنعتی با نازل ترین قیمت بازار می توانید با شماره تلفن 03134155 تماس بگیرید و نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید.

1)

چگونه با کمک مدیران آهن، لوله صنعتی را انتخاب و خریداری کنیم؟

با مشاهده قیمت به روز شده ی انواع لوله درز مستقیم صنعتی در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.

+
2)

 روند ارسال لوله صنعتی خریداری شده به چه صورت است؟

پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، محصول مورد نیاز شما بارگیری و به محل خواسته شده ارسال می‌شود.

+
3)

ضخامت های رایج لوله صنعتی چگونه اند؟

با توجه به اینکه برای تولید این محصول از ورق سیاه استفاده می شود ضخامت ها عموما از 2 میلیمتر تا 8 میلیمتر متغیر می باشد.

+
4)

آیا قیمت‌ لوله صنعتی در سایت مدیران آهن به‌روز است؟

بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ لوله صنعتی به روز هستند. جهت آگاهی از قیمت های روز لوله، قیمت لوله صنعتی گوشتدار، قیمت لوله صنعتی سبک، لوله صنعتی مشهد، لوله صنعتی اصفهان، قیمت لوله آهنی صنعتی، قیمت لوله صنعتی سپاهان، قیمت لوله استیل صنعتی، قیمت لوله صنعتی درزدار 2 میل، قیمت لوله صنعتی اصفهان و ... با مشاوران شرکت مدیران آهن تماس بگیرید.

+
5)

قیمت‌ لوله صنعتی ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمت لوله صنعتی ثبت شده در سایت می باشد.

+
6)

آیا کلیه ی سایزها و ضخامت های لوله صنعتی را می توان از طریق مدیران آهن تهیه نمود؟

بله مدیران آهن تامین کننده ی انواع سایزها از نیم (یک دوم) اینچ تا 6 اینچ بوده و از ضخامت های رایج این محصول می توان به لوله صنعتی ضخامت 2.5 یا 3 میل اشاره کرد.

+
7)

کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

 دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، لوله درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و باتضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
8)

هزینه حمل و نقل لوله صنعتی به چه صورت است؟

بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.

+
9)

مدیران آهن چه برندهایی از لوله صنعتی را ارائه می دهد؟

شرکت مدیران آهن ارائه دهنده ی برندهای معتبر لوله ی صنعتی چه برندهای خارجی و چه داخلی از جمله لوله گالوانیزه صنعتی کارخانه نورد و لوله سمنان ، گروه صنعتی صبا و لوله اهواز می باشد.

+
close