whatsapp instagram aparat telegram call
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
۲۴۲۰۰ تومان
۱۳:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۱۴۰
۲۵۳۴۰ تومان
۱۳:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
۳۸۰۰۰ تومان
۱۳:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۲۸۰۰ تومان
۱۱:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
۳۸۰۰۰ تومان
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۳۳۰۰ تومان
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۳۰۰۰ تومان
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
۳۷۲۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت ناودانی ناب تبریز

فیلتر

نحوه خرید ناودانی ناب تبریز از مدیران آهن و سوالات متداول

شرکت فولاد ناب تبریز تولید کننده انواع نبشی، ناودانی و تیرآهن بر اساس استانداردهای ملی و جهانی می باشد که در سال 1382 در شهر تبریز به ثبت رسید. این مجتمع با ظرفیت اسمی 450 هزار تن در سال جز بزرگترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی ساختمانی در کشور محسوب می گردد. ناودانی مقطعی فولادی ست که از دو بال عمود بر جان تشکیل شده است و سطح مقطعی شبیه به حرف U دارد. البته امروزه انواع مختلفی از ناودانی ساخته می شود که هر کدام نیز کاربری مخصوص به خود را دارند. با توجه به کاربردی که ناودانی در ساختمان سازی دارد اطلاع از قیمت انواع ناودانی و همچنین قیمت ناودانی ناب تبریز برای بسیاری از خریداران از اهمیت برخوردار است. قیمت ناودانی ناب تبریز به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از آن جمله می توان به سایز و ابعاد آن اشاره کرد. از طرف دیگر در هنگام محاسبه قیمت ناودانی باید به هزینه های حمل و نقل و انتقال آن نیز توجه داشت.

مشخصات ناودانی ناب تبریز

ناودانی ناب در سایز 80 الی 160 میلی‌متر تولید و اغلب در قسمت هایی از سازه بکار می رود که نیاز به تحمل بار زیاد را ندارد و برای ساخت بادبندها، تیرها، تولید ستون و خرپا کاربرد دارد. منظور از سایز ناودانی طول یا ارتفاع جان آن است. هر چه سایز ناودانی بزرگتر باشد ارتفاع و استحکام آن نیز افزایش می یابد. 

وزن ناودانی سبک و ناودانی سنگبن ناب

درجدول زیر وزن واحد طول دو ناودانی سبک و سنگین ناب تبریز برای سایزهای مختلف ذکر شده است. از آنجا که قیمت ناودانی ناب تبریز بر حسب کیلوگرم اعلام می شود برای محاسبه ی قیمت کل یک شاخه ناودانی لازم است تا وزن آن را در اختیار داشته باشیم. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که ملاک وزن ناودانی عددی ست که موقع وزن کشی توسط باسکول و در زمان خرید مشخص می شود.

سایز  mm

وزن ناودانی سبک ناب Kg/m

وزن ناودانی سنگین ناب Kg/m

80

7.05

8.64

100

8.6

10.6

120

10.4

13.40

160

12.3

16

180

14.2

18.8

قیمت ناودانی ناب تبریز

ناودانی که توسط شرکت های مختلف ساخته می شود به دلیل استفاده از متریال با کیفیت متفاوت و همچنین استانداردها و فرایندهای تولید گوناگون از نظر قیمت نیز متفاوت هستند. شرکت ناب تبریز یکی از شرکت هایی ست که در زمینه تولید نبشی فعالیت دارد. جهت اطلاع از قیمت ناودانی ناب تبریز برای سایزها و وزن های مختلف می توانید به وب سایت مدیران آهن صفحه قیمت ناودانی مراجعه کنید. همچنین از طریق تماس با شماره تلفن ۰۳۱۳۴۱۵۵ نیز امکان اطلاع از قیمت ناودانی ناب تبریز وجود دارد.

خرید ناودانی ناب تبریز

جهت خرید ناودانی ناب تبریز کافی ست مشخصات ناودانی مورد نظر خود مانند نوع، سایز و مقدار آن را به اطلاع کارشناسان فروش مدیران آهن برسانید. پس از آن کارشناسان قیمت روز ناودانی ناب تبریز را به اطلاع شما می رسانند و آماده ثبت سفارش شما هستند. برای خرید ناودانی ناب تبریز با کمترین قیمت بازار با مدیران آهن در ارتباط باشید.

مدیران آهن با ارائه قیمت روز ناودانی ناب، نیاز مشتریان را در کوتاهترین زمان و با قیمتی مناسب برآورده می کند. برای آگاهی از پرسش های متداول در زمینه ناودانی، پیشنهاد می دهیم ادامه مطلب را مطالعه فرمایید:

1)

چگونه از مدیران آهن ناودانی ناب مورد نیاز خود را خریداری کنم؟

با مشاهده قیمت به روز شده ی ناودانی ناب تبریز در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش ناودانی، تماس حاصل فرمایید.

+
2)

روند ارسال ناودانی ناب تبریز خریداری شده به چه صورت است؟

پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، ناودانی ناب تبریز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

+
3)

آیا قیمت‌ ناودانی ناب تبریز در سایت مدیران آهن به‌روز است؟

بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ ناودانی به روز هستند. شما میتوانید قیمت ناودانی8 ناب، قیمت ناودانی ناب تبریز، قیمت ناودانی ناب، قیمت ناودانی 12 تبریز، قیمت ناودانی 16 ناب تبریز ، قیمت ناودانی سنگین ناب و ... را مشاهده کنید و جهت خرید ناودانی ناب تبریز با مشاوران ما تماس بگیرید.

+
4)

بارگیری ناودانی ناب تبریز در چه محلی انجام می شود؟

ناودانی ناب تبریز بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تبریز بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری ناودانی ناب تبریز مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.

+
5)

آیا بارگیری ناودانی ناب تبریز بدون واسطه از تولیدات کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن با اکثر تولیدکننده‌های ناودانی از جمله شکفته، ناب تبریز و فایکو در ارتباط می باشد و سفارش شما از انبار یا کارخانه بارگیری و ارسال می‌شود.

+
6)

قیمت‌ ناودانی ناب ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ ناودانی ناب تبریز ثبت شده در سایت می باشد.  

+
7)

 کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، ناودانی ناب تبریز شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
8)

هزینه حمل و نقل ناودانی ناب تبریز به چه صورت است؟

بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.  

+
9)

مدت‌زمان ارسال ناودانی تبریز و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.

+
10)

آیا مدیران آهن جهت خرید ناودانی تبریز، مشاوره رایگان ارائه می دهد؟

شرکت مدیران آهن بر اساس اخبار و اطلاعات جدید، در خصوص خرید یا فروش ناودانی ناب تبریز، به متقاضیان به طور رایگان راهکار ارائه می دهد.

+
close