whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
arrow۵۰۰⚊
۲۸۳۰۰ تومان
۱۲:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
۳۲۸۰۲ تومان
۱۵:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
arrow۱۵۰۰⚊
۴۳۰۰۰ تومان
۱۳:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۹
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
arrow۸۰۰⚊
۵۵۰۰۰ تومان
۱۰:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
۴۶۹۰۰ تومان
۱۲:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۹۱۰۰ تومان
۱۲:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۹۴۰۰ تومان
۱۳:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۱
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۵۰۰⚊
۴۶۲۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت نبشی جاوید بناب

فیلتر
نحوه خرید نبشی جاوید بناب از مدیران آهن و سوالات متداول

مجتمع فولاد جاوید

نبشی مجتمع فولاد جاوید در سال 1383 در شهر بناب واقع در استان آذربایجان شرقی در زمینی به مساحت ۱۸ هزار مترمربع تاسیس و آغاز به کار کرد. مهمترین تولیدات این مجتمع نبشی بناب و انواع پروفیل های ساختمانی در ابعاد گوناگون می باشد. در خصوص نبشی لازم به توضیح است که یکی از مهمترین مقاطعی ست که در ساختمان سازی به کار برده می شود و به همین دلیل قیمت نبشی و به خصوص قیمت نبشی بناب برای سازندگان و پیمانکاران ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نبشی یا به انگلیسی Angle مقطعی فولادی با دو ضلع یا بال عمود بر هم است. طول بال ها می تواند با هم برابر باشد که در این صورت به نبشی بال مساوی گفته میشود. اگر طول بال ها با هم برابر نباشد یعنی یکی از بال ها بلندتر از دیگری باشد به نبشی بال نامساوی گفته می شود. بنابراین از نظر شکل ظاهری نبشی را می توان به دو گروه بال مساوی و بال نامساوی تقسیم بندی کرد. از نظر فرایند تولید نیز نبشی ها قابل دسته بندی به دو گروه نبشی فابریک و نبشی پرسی ست. نبشی فابریک از طریق فرایند نورد گرم و در دمای بالا تولید می شود در حالی که روش تولید نبشی پرسی به وسیله دستگاه پرس عملیات پرسکاری ورق سیاه یا سرد است. 

مشخصات نبشی جاوید بناب

سایز نبشی به وسیله ی طول دو بار آن بیان می شود. مثلا نبشی 40x40 نوعی نبشی ست که طول هر کدام از بال های آن ۴ سانتیمتر است. البته در معرفی نبشی عدد سومی هم ذکر می شود که ضخامت نبشی ست. نبشی جاوید بناب در سایز 40*40، 50*50 و 60*60 در ضخامت 2.5، 4،3، 4.5 و 5 در طول ۶ متر تولید و به بازار عرضه میگردد. از روی سایزهای بیان شده می توان فهمید که نبشی جاوید بناب از نوع نبشی های بال مساوی ست. 

وزن نبشی جاوید بناب

در هنگام خرید نبشی جاوید باید به وزن آن توجه داشت. نبشی بناب جز نبشی های سبک دسته بندی می شود. یعنی گروهی از نبشی ها که وزن آن ها از وزن بیان شده در جدول اشتال کمتر است. در جدول زیر می توانید وزن شاخه ۶ متری نبشی جاوید بناب برای سایزهای مختلف را مشاهده کنید. 

ابعاد (میلی‌متر)

ضخامت (میلی‌متر)

وزن شاخه 6 متری (kg)

40*40

2.5

9

40*40

3

11

40*40

3.5

12

40*40

4

14

50*50

2.5

12

50*50

3

14

50*50

4

18

50*50

4.5

20

50*50

5

22

60*60

3

23

60*60

4

25

60*60

5

27

قیمت نبشی جاوید بناب

قیمت نبشی مانند قیمت سایر مقاطع فولادی متاثر از نوسانات بازار آهن و فولاد است. تغییرات نرخ دلار، تورم، تحولات بین المللی و داخلی، سیاست های اقتصادی و بسیاری عوامل دیگر موجب می شوند تا قیمت نبشی و قیمت نبشی جاوید بناب به صورت روزانه تغییر کند. این تغییرات روزانه دنبال کردن قیمت نبشی جاوید بناب را تا حدی مشکل ساخته است اما اگر شما در پی اطلاع از قیمت نبشی جاوید بناب هستید می توانید به وب سایت مدیران آهن صفحه قیمت بنشی مراجعه کنید. همچنین از طریق شماره 03134155 امکان ارتباط با کارشناسان فروش مجموعه مدیران آهن و استعلام آخرین قیمت نبشی جاوید بناب وجود دارد

خرید نبشی جاوید بناب

برای خرید نبشی جاوید بناب لازم است تا اطلاعاتی در اختیار تامین کننده قرار داده شود. این اطلاعات شامل سایز، ضخامت و مقدار نبشی مورد نیاز است. پس از آن پیش فاکتور ارائه شده و در صورت تایید قیمت مابقی مراحل با راهنمایی کارشناسان فروش انجام خواهد گرفت. شما برای خرید نبشی جاوید بناب و همچنین استعلام قیمت می توانید با شما تلفن 03134155 تماس حاصل فرمایید. 

مدیران آهن با ارائه قیمت روز نبشی جاوید بناب، نیاز مشتریان را در کوتاهترین زمان و با قیمتی مناسب برآورده می کند. برای آگاهی از پرسش های متداول در زمینه نبشی، پیشنهاد می دهیم ادامه مطلب را مطالعه فرمایید:

1)

 چگونه از مدیران آهن نبشی جاوید بناب مورد نیاز خود را خریداری کنم؟

با مشاهده قیمت به روز شده ی نبشی در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.

+
2)

روند ارسال نبشی جاویدبناب خریداری شده به چه صورت است؟

پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، نبشی مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.  

+
3)

آیا قیمت‌ نبشی جاوید بناب در سایت مدیران آهن به‌روز است؟

بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ نبشی به روز هستند. جهت مشاهده قیمت نبشی جاوید بناب،  قیمت نبشی جاویدبناب، قیمت نبشی 3 جاوید بناب، قیمت نبشی 4 جاوید، قیمت نبشی 4 بناب را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید و جهت خرید نبشی بناب با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

+
4)

بارگیری نبشی بناب در چه محلی انجام می شود؟

نبشی جاوید بناب درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری نبشی جاویدبناب مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.

+
5)

آیا خرید نبشی جاوید بناب بدون واسطه از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارخانجات تولیدکننده نبشی از جمله جاوید بناب می باشد و سفارش شما از انبار یا کارخانه بارگیری و ارسال می‌شود.

+
6)

قیمت‌ نبشی جاوید بناب ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ نبشی بناب ثبت شده در سایت می باشد.

+
7)

کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، نبشی درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
8)

هزینه حمل و نقل نبشی جاوید بناب به چه صورت است؟

بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.

+
9)

مدت‌زمان ارسال نبشی جاوید بناب و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.

+
10)

آیا مدیران آهن جهت خرید نبشی بناب، مشاوره رایگان ارائه می دهد؟

شرکت مدیران آهن بر اساس اخبار و اطلاعات جدید، در خصوص خرید یا فروش نبشی جاوید بناب، به متقاضیان به طور رایگان راهکار می دهد. 

+
close