whatsapp instagram aparat telegram call
۱۳:۰۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
۲۵۷۰۰ تومان
۱۴:۱۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۲۰۰⚊
۳۰۳۰۰ تومان
۱۲:۲۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
arrow۲۰۰⚊
۵۱۹۰۰ تومان
۱۴:۲۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
۴۵۵۰۰ تومان
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
۴۱۴۰۰ تومان
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۶۶۰۰ تومان
۱۲:۵۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۶۱۰۰ تومان
۱۳:۵۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۹۰۰
۴۰۹۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت نبشی فولاد منظومه

فیلتر
نحوه خرید نبشی فولاد منظومه از مدیران آهن و سوالات متداول

شرکت صبا فولاد منظومه اصفهان از جمله شرکت هایی ست که در زمینه تولید انواع نبشی و ناودانی و مقاطع سبک فولادی در حال حاضر مشغول به فعالیت است. ظرفیت این واحد تولیدی سالانه ۹۰ هزارتن نبشی از سایزهای ۴۰ تا ۱۰۰ میلمیتر می باشد. نبشی مقطعی فولادی ست که از دو بال عمود برهم تشکیل شده است و در صنعت ساخت و ساز کاربرد بسیار زیادی دارد. نبشی می تواند به صورت فابریک یا پرسی تولید شود. تفاوت نبشی های فابریک و پرسی در فرایند تولید است. نبشی پرسی از پرس کردن ورق فولادی تولید می شود در حالی که نبشی فابریک از همان ابتدا به صورت نبشی از خط تولید خارج می شود. یکی دیگر از تقسیم بندی های نبشی نیز مربوط به طول بال های آن است. اگر طول بال های نبشی مساوی باشد نبشی بال مساوی و درغیر این صورت به آن بال نامساوی گفته می شود. قیمت نبشی منظومه را روزانه می توانید در وب سایت مدیران آهن بررسی کنید.

 

مشخصات نبشی منظومه

سایز یا نمره نبشی به وسیله ی سه عدد بیان می شود. اعداد اول و دوم نشان دهنده ی طول بال های نبشی هستند و عدد سوم ضخامت بال نبشی را نشان می دهد. به عنوان مثال یک نبشی که طول هر دو بال آن ۳۰ میلیمتر و ضخامت آن نیز ۳ میلیمتر است به صورت نبشی 30x30x3 معرفی می شود. نبشی منظومه در ضخامت 4 الی 10 و سایز 50*50، 60*60 و 80*80 در طول 6 متر تولید می گردد.

یکی دیگر از مشخصه های نبشی ها که در زمان خرید نبشی از اهمیت برخوردار است و باعث اختلاف قیمت شاخه های نبشی می شود وزن نبشی است. وزن نبشی می بایست مطابق با استاندارد باشد. در کشور ما استاندارد ملی به شماره 13968-1 مربوط به نبشی های گرم نوردیده بال مساوی و استاندارد 13968-2 به نبشی های گرم نوردیده بال نامساوی مربوط است. 

برای اطلاع از مشخصات نبشی ها بر اساس استانداردهای ملی می توانید به این استانداردها رجوع کنید. 

قیمت نبشی منظومه

قیمت روز نبشی منظومه را از کجا می توان به دست‌آورد؟ این سوالی ست که اگر قصد خرید نبشی منظومه را داشته باشید حتما از خود خواهید پرسید. برای اطلاع از قیمت نبشی منظومه دو راه وجود دارد. در صورت دسترسی به اینترنت شما می توانید با چک کردن وب سایت مدیران آهن، صفحه قیمت نبشی، قیمت روز نبشی منظومه را مشاهده کنید. از طریق وب سایت امکان رصد کردن تغییرات قیمت نبشی منظومه برای یک بازه ی یک هفته ای و یک‌ماهه نیز امکان‌پذیر است. علاوه بر وب سایت شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۰۳۱۳۴۱۵۵ نیز با کارشناسان فروش مدیران آهن در ارتباط باشید و قیمت نبشی منظومه را استعلام کنید. 

خرید نبشی منظومه

برای خرید نبشی منظومه پس از آنکه مشخصات نبشی مورد نیاز خود مانند سایز، ضخامت و طول را مشخص نمودید لازم است تا با شماره تلفن ۰۳۱۳۴۱۵۵ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در واحد فروش مدیران آهن سفارشات شما را ثبت و در کمترین زمان ممکن با نازلترین قیمت به دست شما می رسانند. 

مدیران آهن با ارائه قیمت روز نبشی منظومه، نیاز مشتریان را در کوتاهترین زمان و با قیمتی مناسب برآورده می کند. برای آگاهی از پرسش های متداول در زمینه نبشی، پیشنهاد می دهیم ادامه مطلب را مطالعه فرمایید:

1)

چگونه از مدیران آهن نبشی منظومه مورد نیاز خود را خریداری کنم؟

با مشاهده قیمت به روز شده ی نبشی در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.

+
2)

روند ارسال نبشی منظومه خریداری شده به چه صورت است؟

پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، نبشی مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.  

+
3)

آیا قیمت‌ نبشی منظومه در سایت مدیران آهن به‌روز است؟

بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ نبشی به روز هستند. جهت مشاهده قیمت نبشی منظومه،  قیمت نبشی منظومه، قیمت نبشی 3 منظومه، قیمت نبشی 4 منظومه، قیمت نبشی 4 منظومه را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید و جهت خرید نبشی منظومه با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

+
4)

بارگیری نبشی منظومه در چه محلی انجام می شود؟

نبشی منظومه درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری نبشی منظومه مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.

+
5)

آیا خرید نبشی منظومه بدون واسطه از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارخانجات تولیدکننده نبشی از جمله منظومه می باشد و سفارش شما از انبار یا کارخانه بارگیری و ارسال می‌شود.

+
6)

قیمت‌ نبشی منظومه ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ نبشی منظومه ثبت شده در سایت می باشد.

+
7)

کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، نبشی درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
8)

هزینه حمل و نقل نبشی منظومه به چه صورت است؟

بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.

+
9)

مدت‌زمان ارسال نبشی منظومه و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.

+
10)

آیا مدیران آهن جهت خرید نبشی منظومه، مشاوره رایگان ارائه می دهد؟

شرکت مدیران آهن بر اساس اخبار و اطلاعات جدید، در خصوص خرید یا فروش نبشی منظومه، به متقاضیان به طور رایگان راهکار می دهد. 

+
close