whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
arrow۵۰۰⚊
۲۸۳۰۰ تومان
۱۲:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
۳۲۸۰۲ تومان
۱۳:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۹
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
arrow۸۰۰⚊
۵۵۰۰۰ تومان
۱۵:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
arrow۱۵۰۰⚊
۴۳۰۰۰ تومان
۱۰:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
۴۶۹۰۰ تومان
۱۲:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۹۴۰۰ تومان
۱۲:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۹۱۰۰ تومان
۱۳:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۱
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۵۰۰⚊
۴۶۲۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت سپری

فیلتر
نحوه خرید سپری شکفته مشهد از مدیران آهن و سوالات متداول

سپری آهنی چیست؟ یکی از پروفیل های ساختمانی باز، همانند نبشی و ناودانی که دارای مقطع تی شکل (T-shaped) بوده و معمولا از ورق فولادی تولید می شود، سپری آهنی یا نبشی سپری نام دارد. احتمالاً وجه تسمیه ی آن بخاطر داشتن سه بال (پر) می باشد که ابتدا به آن" سه پری" گفته شده و کم کم به کلمه ی سپری تبدیل شده است. از همین رو عبارت نبشی سه پری نیز برای معرفی آن کارایی دارد. لازم به ذکر است که قیمت سپری تابع قیمت روز آهن و فولاد است. 

جدول اشتال سپری

باربری این مقطع قابل ملاحظه است و در ساختمان سازی و تولید خرپا ها کاربرد زیادی دارد. نحوه ی تولید سپری از دو طریق نورد گرم و یا برش تیرآهن می باشد. اگرچه ابعاد و اندازه های گوناگونی برای سپری ها وجود دارند اما سایزهای متداول این محصول 4، 5 و 6 است. مشخصات ابعادی و وزن تمام مقاطع فولادی و از جمله سپری در جدولی به نام جدول اشتال به طور دقیق ذکر شده است. وزن سپری با توجه به سایز آن با مراجعه به جدول اشتال به دست می آید.

انواع سپری

سپری ها را می توان از نظر جنس متریالی که با آن تولید شده اند تقسیم بندی کرد. از فلزات مختلفی برای ساخت سپری استفاده می شود که از آن جمله می توان به آلومینیوم، استیل، فولاد گالوانیزه، مس و برنج اشاره کرد. هر کدام از این فلزات ویژگی های خاص خود را دارند و با توجه به آن ویژگی کاربرد دارند. به عنوان مثال سپری استیل در برابر خوردگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم است و از نظر زیبایی ظاهری نیز در سطح بالایی قرار دارد به همین دلیل از آن عموما در موارد تزيینی و یا مکان هایی که سطح بالایی از مقاومت در برابر خوردگی نیاز باشد استفاده میشود. 

همچنین سپری ها مانند نبشی و ناودانی می تواند به صورت نورد گرم یا سرد تولید شود. سپری نورد گرم از طریق فرایند نورد گرم و در دمای بالا تولید می شود. قیمت کمتر، تولید سریعتر و البته کیفیت ابعادی و سطح پایین‌تر از ویژگی سپری هایی ست که به روش نورد گرم تولید شده اند. درمقابل سپری های نورد سرد از طریق عملیات پرس کاری تولید می شود. 

سپری آهنی

به سپری که آهن ساخته شده است سپری آهنی گفته می شود.

نبشی و سپری

نبشی و سپری با هم متفاوت هستند. نبشی از دوبال عمود برهم تشکیل شده است و مقطعی شبیه به حرف L دارد در حالی که مقطع سپری به حرف T شباهت دارد. 

مشخصات سپری

یکی از استانداردهای مرتبط با تولید و ابعاد سپری استاندارد DIN EN 10055 می باشد. مشخاصت ابعادی سپری های تولید شده مطابق با این استاندارد در جدول زیر ارائه شده است. 

مشخصه جرم مساحت مقطع ابعاد
ارتفاع عرض ضخامت شعاع
h b s and t r r1 r2
Kg/m cm2 mm
T30 1.77 2.26 30 30 4 4 2 1
T35 2.33 2.97 35 35 4.5 4.5 2.5 1
T40 2.96 3.77 40 40 5 5 2.5 1
T50 4.44 5.66 50 50 6 6 3 1.5
T60 6.23 7.94 60 60 7 7 3.5 2
T70 8.32 10.6 70 70 8 8 4 2
T80 10.7 13.6 80 80 9 9 4.5 2
T100 16.4 20.9 100 100 11 11 5.5 3
T120 23.2 29.6 120 120 13 13 6.5 3
T140 31.3 39.9 140 140 15 15 7.5 4

قیمت سپری

قیمت سپری مانند سایر مقاطع فولادی تا حد زیادی متاثر از نوسانات بازار است به همین دلیل نمی توان قیمت مشخص و ثابتی برای سپری اعلام کرد. این مساله لازم می دارد تا در زمان خرید و پیش از آن نسبت به استعلام قیمت سپری اقدام کنیم. این کار ممکن است دشوار به نظر برسد اما شما می توانید با مراجعه به وب سایت مدیران آهن در کمترین زمان ممکن در جریان قیمت روز سایزهای مختلف سپری قرار بگیرید. برای این کار کافی ست شما به وب سایت مدیران آهن مراجعه نمایید، درقسمت قیمت نبشی، ناودانی و سپری، قیمت روز سپری برای شما قرار داده شده است. از طرف دیگر شما می توانید تغییرات قیمت هفتگی یا ماهانه ی سپری برای سایزهای مختلف را نیز از طریق وب سایت مشاهده کنید. 

قیمت سایزهای مختلف سپری

قیمت سپری به صورت کیلوگرم اعلام می شود. هر چه سایز سپری بیشتر باشد در یک طول مشخص وزن سپری نیز بیشتر می شود و باید مبلغ بیشتری بابت آن پرداخت نمود. 

  • قیمت سپری ۳

  • قیمت سپری ۴

  • قیمت سپری ۵

  • قیمت سپری ۶

یکی دیگر از راه هایی که ما برای اطلاع از قیمت سپری به شما پیشنهاد میکنیم تماس با شماره تلفن ۰۳۱۳۴۱۵۵ و ارتباط با کارشناسان فروش مجموعه مدیران آهن است. از این طریق نیز می توانید در کمترین زمان ممکن در جریان قیمت سپری قرار گرفته و نسبت به خرید سپری اقدام نمایید. 

برای دسترسی سریع تر به قیمت انواع سپری می توانید از لینک های زیر نیز استفاده کنید. 

قیمت سپری دست دوم

سپری مانند سایر محصولات فولادی به صورت دست دوم نیز می تواند تهیه شود. البته در استفاده از محصولات دست دوم باید دقت داشت که ممکن است در اثر زنگ زدگی یا جوشکاری مقطع فولادی استحکام اولیه خود را نداشته باشد. قیمت سپری دست دوم تابع قیمت سپری نو می باشد اما می تواند آن را با قیمتی کمتر از فروشندگان ضایعات آهنی یا دست دوم فروشی ها تهیه کرد.

خرید سپری

پس از آنکه مقدار و سایز سپری مورد نیاز خود را مشخص نمودید جهت استعلام قیمت سپری و همچنین ثبت سفارش خود می توانید با شماره تلفن  ۰۳۱۳۴۱۵۵ تماس بگیرید. همچنین اگر در فرایند خرید سپری نیاز به راهنمایی و یا مشاوره داشتید کارشناسان مدیران آهن در کنار شما خواهند بود. 

مدیران آهن شما را در امر خرید سپری با کیفیت و قیمت مناسب همراهی می کند. برای آگاهی از جزئیات بیشتر از طریق شماره 34155-031 با کارشناسان مدیران آهن در تماس باشید.

1) چگونه از مدیران آهن، سپری مورد نظر خود را خریداری کنیم؟
با مشاهده قیمت به روز شده ی انواع سپری در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.
+
2) روند ارسال سپری خریداری شده به چه صورت است؟
پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، سپری مورد نیاز شما بارگیری و به محل خواسته شده ارسال می‌شود.
+
3) آیا قیمت‌ سپری در سایت مدیران آهن به‌روز است؟
بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ سپری به روز هستند. شما با مراجعه به سایت مدیران آهن میتوانید از قیمت سپری2، قیمت سپری آهنی مشهد، قیمت سپری در اصفهان، قیمت نبشی سه پری، قیمت سپری آلومینیومی، قیمت سپری سف کاذب، جهت آگاهی از قیمت های روز سپری با مشاوران شرکت تماس بگیرید.
+
4) بارگیری سپری در چه محلی انجام می شود؟
سپری درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری محصول مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.  
+
5) چه خدمات دیگری در خصوص سپری مورد نیاز مشتریان از طریق مدیران آهن ارائه می شود؟
خدماتی همچون برش سپری به طول های دلخواه مشتری و همچنین پانچ توسط مدیران آهن ارائه می گردد.  
+
6) قیمت‌ سپری ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ سپری ثبت شده در سایت می باشد.  
+
7) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، سپری درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.  

+
8) هزینه حمل و نقل سپری ها به چه صورت است؟
بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.
+
9) مدت‌زمان ارسال سپری و تحویل به مشتری به چه صورت است؟
بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.
+
close