whatsapp instagram aparat telegram call
۱۳:۰۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
۲۵۷۰۰ تومان
۱۴:۱۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۲۰۰⚊
۳۰۳۰۰ تومان
۱۲:۲۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
arrow۲۰۰⚊
۵۱۹۰۰ تومان
۱۴:۲۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
۴۵۵۰۰ تومان
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
۴۱۴۰۰ تومان
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۶۶۰۰ تومان
۱۲:۵۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۶۱۰۰ تومان
۱۳:۵۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۹۰۰
۴۰۹۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

فیلتر
نحوه خرید ورق سیاه فولاد مبارکه از مدیران آهن و سوالات متداول

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه با توجه به کاربرد وسیع و همچنین کیفیت بالای محصولات تولیدی این کارخانه همواره مورد توجه بوده است. فولاد مبارکه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ورق سیاه در گریدهای St37، St44 و St52 می باشد که از آنها برای ساخت انواع مقاطع فولادی مانند تیرآهن، نبشی، ناودانی، پروفیل، لوله و ... استفاده می شود. همچنین تولید ورق سرد و ورق گالوانیزه نیز از ورق سیاه انجام می شود. ورق سیاه فولاد مبارکه از ضخامت ۲ تا ۱۵ میل در بازار موجود است. برای راحتی در دسترسی به قیمت ورق سیاه اصفهان، لیست قیمت انواع ورق های سیاه تولید کارخانه فولاد مبارکه در جدول زیر قرار داده شده است.

مجتمع فولاد مبارکه اصفهان

کارخانه فولاد مبارکه به عنوان بزرگترین واحد فعال صنعتی کشور فعالیت خود را از سال ۱۳۷۲ آغاز کرد و هم اکنون از برترین تولیدکنندگان انواع ورق گرم، ورق سرد، ورق گالوانیزه و ورق رنگی در کشور به شمار می آید. 

ورق سیاه چیست؟

ورق سیاه محصولی پایه و اساسی برای تولید سایر ورق های فولادی به شمار می آید. ورق سیاه محصول فرایند نورد گرم شمش فولادی ست. در این فرایند ضخامت شمش گداخته شده را با عبور دادن از میان غلطک های نورد کاهش می دهند و در نهایت به ورقی با ضخامت دلخواه تبدیل می کنند. به دلیل اهمیت و کاربرد گسترده ی ورق سیاه  قیمت ورق سیاه بر قیمت سایر ورق ها مانند قیمت ورق روغنی و ورق گالوانیزه نیز تاثیر گذار است. 

ورق سیاه فولاد مبارکه

ورق سیاه فولاد مبارکه در استاندارد BS EN 10025 تولید میگردد و عموما در گرید‌های ST  می باشد که پر استفاده ترین آنها ST52  و ST37 است. این ورق در ضخامت های 2  الی 16 میلی‌متر به صورت رول و فابریک در بازار آهن موجود می باشد. در رول ورق سیاه عموما عرض ورق اهمیت بسیاری دارد که ورق سیاه فولاد مبارکه در عرض های 100، 125 و 150 سانتی‌متر تولید می گردد. به منظور مشاهده وزن ورق سیاه فولاد مبارکه به سایت مدیران آهن مراجعه نمایید.

فرایند تولید ورق سیاه فولاد مبارکه

برای تولید ورق سیاه ابتدا فولاد مذاب را از طریق ریخته گری به تختال تبدیل می کنند. در مرحله بعدی تختال های گداخته را پس از عملیات پوسته شویی به سمت قفسه های نورد هدایت می کنند و با فشار غلطک های نورد ضخامت آن را کاهش می دهند. با عبور چندین باره ی قطعه کار از بین غلطک ها به ابعاد دلخواه می رسد. ورق سیاه به دلیل داشتن ظاهری مات و سیاه رنگ به این نام شناخته می شود. البته به ورق سیاه، ورق گرم نیز گفته می شود. 

انواع ورق سیاه فولاد مبارکه

ورق سیاه یا ورق گرم فولاد مبارکه مطابق با استاندارد BS EN 10025 و درگریدهای St37، St52 و St44 تولیدمی شود. برای نامگداری این فولادها که جز فولادهای ساختمانی هستند از کلمه St مخفف کلمه آلمانی فولاد به همراه یک عدد استفاده شده است. این عدد استحکام کششی فولاد را بر حسب Kg/mm2 نشان میدهد. برای آشنایی بیشتر با انواع پرکاربرد فولاد در صنعت مقاله ای با همین عنوان در سایت مدیران آهن را مطالعه کنید. 

ورق St37 اصفهان

ورق St37 فولاد مبارکه از فولادهای ساختمانی پرکاربرد است. میزان کربن این ورق از ۰.۲۵ درصد کمتر است. استحکام کششی ورق St37 برابر با ۳۷ کیلوگرم بر میلیم متر مربع است. از ورق St37 اصفهان برای ساخت مقاطع فولادی مانند لوله، قوطی، پروفیل و ... استفاده می شود. 

ورق St52 اصفهان

ورق St52 فولاد مبارکه از پرکاربردترین محصولات تولیدی این کارخانه است که از نظر عناصر شیمیایی مقدار کربن بالاتری نسبت به ورق St37 دارد. همین مساله باعث شده است تا از استحکام بالاتری نیز برخوردار باشد. 

کاربرد ورق سیاه فولاد مبارکه

ورق سیاه فولاد مبارکه اصفهان به عنوان یکی از محصولات پایه ی این کارخانه برای ساخت مقاطع فولاد ساختمانی مانند تیرآهن، نبشی، ناودانی، لوله، قوطی و .... استفاده می شود. همچنین به عنوان یک محصول ورودی برای تولید ورق روغنی و ورق گالوانیزه نیز کاربرد زیادی دارد. 

قیمت محصولات فولاد مبارکه

کارخانه فولاد مبارکه انواع مختلفی از ورق های فولادی مانند ورق سیاه، ورق روغنی، ورق گالوانیزه، ورق رنگی و ... را تولید می کند. برای مشاهده ی قیمت محصولات فولاد مبارکه مانند قیمت ورق سیاه، قیمت ورق روغنی، قیمت ورق گالوانیزه، قیمت ورق رنگی و ... به وب سایت مدیران آهن صفحه ی قیمت ها مراجعه کنید. 

قیمت ورق فولاد مبارکه

قیمت انواع ورق های تولید شده در شرکت فولاد مبارکه اصفهان مانند قیمت ورق روغنی، قیمت ورق سیاه، قیمت ورق گالوانیزه، قیمت ورق قلع اندود، قیمت ورق رنگی و ... را می توانیداز طریق مراجعه به وب سایت مدیران آهن مشاهده کنید. همچنین از طریق تلفن ۰۳۱۳۴۱۵۵ نیز همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص قیمت ورق فولاد مبارکه می باشند. 

قیمت ورق St37 فولاد مبارکه

ورق St37 فولاد مبارکه جز محصولات پر مصرف این کارخانه می باشد و قیمت آن بر بسیاری از محصولات فولادی دیگر نیز تاثیر گذار است. چنانچه شما به دنبال قیمت روز ورق St37 فولاد مبارکه اصفهان هستید به وب سایت مدیران آهن مراجعه کنید و یا با شماره تلفن ۰۳۱۳۴۱۵۵ تماس حاصل فرمایید.

قیمت ورق سیاه اصفهان

ورق سیاه فولاد مبارکه در ضخامت های مختلفی تولید می شود. از طریق لینک های زیر می توانید به جزئیات قیمت هر کدام از سایزهای ورق سیاه درسترسی داشته باشید. 

مشخصات فنی ورق سیاه فولاد مبارکه

در هنگام خرید ورق سیاه باید به مشخصات فنی آن دقت کرد. این مشخصات شامل گرید، وزن، ترکیبات شیمیایی، مشخصات مکانیکی و ... می باشد. 

وزن ورق سیاه فولاد مبارکه

در جدول زیر می توانید وزن هر شیت ورق سیاه فولاد مبارکه برای ضخامت و ابعاد مختلف را مشاهده کنید. 

ردیف

طولm

عرض mm

ضخامتmm

وزن هر شیت ورق سیاه (kg)

1

2

1000

2

32

2

2.5

1250

2

50

3

6

1500

3

212

4

6

1500

4

283

5

6

1500

5

3533

6

6

1500

6

424

7

6

1500

8

657

8

6

1500

10

707

9

6

1500

12

848

10

6

1500

15

1060

نمودار قیمت ورق سیاه 

قیمت ورق سیاه نیز مانند سایر محصولات فولادی در بازار کشور ما به صورت روزانه درحال تغییر است. برای مشاهده نمودار تغییرات قیمت ورق سیاه به صورت روزانه و یا ماهانه می توانید به صفحه قیمت ورق سیاه مراجعه نمایید. با جستجوی نام کارخانه مورد نظر خود و کلیک کردن بر روی دکمه اعمال فیلتر می توانید قیمت روز محصولات آن کارخانه را مشاهده کنید. اگر نمودار قیمت ورق سیاه خاصی مد نظر شماست بر روی آن ورق در جدول کلیک کنید تا به صفحه ی جزئیات قیمت منتقل شوید. در این صفحه شما می توانید نمودار تغییرات قیمت ورق سیاه برای بازه های ماهانه و هفتگی را مشاهده نمایید. 

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

با توجه به تنوع بسیار بالای ورق سیاه تولید کارخانه فولاد مبارکه برای مشاهده قیمت روز ورق سیاه مبارکه یا همان قیمت ورق سیاه اصفهان پیشنهاد ما به شما این است که وب سایت مدیران آهن، صفحه ی قیمت ورق سیاه مراجعه نمایید. در این صفحه قیمت ورق سیاه برای تمام کارخانه های مطرح تولیدکننده ورق سیاه و از جمله کارخانه فولاد مبارکه به صورت روزانه قرار داده می شود. 

همچنین از طریق تماس به واحد فروش مدیران آهن به شماره ی 34155-031 نیز می توانید درجریان قیمت لحظه ای انواع ورق سیاه فولاد مبارکه قرار گرفته و نسبت به خرید آن اقدام کنید. 

نمایندگی فروش ورق فولاد مبارکه

مدیران آهن به عنوان یکی از تامین کنندگان باتجربه و خوشنام در بازار آهن و فولاد آماده است تا کلیه نیازهای شما به محصولات فولاد مبارکه اصفهان را در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت برطرف نماید. 

 مدیران آهن در تلاش است مشتریان خود را در تهیه ورق سیاه فولاد مبارکه یاری نماید. برای دست یابی به بهترین گزینه در امر خرید ورق سیاه با مشاوران ما از طریق فضای مجازی و یا شماره تلفن 34155-031 در ارتباط باشید.

1)

چگونه می توانیم در خصوص ورق سیاه فولاد از مدیران آهن مشاوره گرفته و خرید خود را انجام دهیم؟

با مشاهده قیمت به روز شده ی ورق سیاه فولاد مبارکه اصفهان در سایت، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.

+
2)

روند ارسال ورق گرم فولاد مبارکه خریداری شده به چه صورت است؟

پس از ارسالِ پیشفاکتور و تایید آن، ورق سیاه مبارکه مورد نیاز شما بارگیری و به مقصد ارسال میشود.  

+
3)

بارگیری ورق سیاه در چه محلی انجام می شود؟

ورق سیاه فولاد قطعات درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری ورق سیاه مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد

+
4)

آیا بارگیری ورق سیاه فولاد مبارکه بدون واسطه از تولیدات کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن ورق سیاه فولاد قطعات مورد نیاز شما را از انبار یا کارخانه بارگیری و ارسال مینماید.  

+
5)

مدیران آهن انجام چه نوع خدماتی بر روی ورق سیاه فولاد مبارکه اصفهان را پوشش می دهد؟

خدماتی نظیر برش ورق، نوار بری، برش ابعادی ، پانچ، فرم دهی و خم از جمله خدماتی است که مدیران آهن ارائه می دهد.  

+
6)

ورق سیاه فولاد مبارکه اصفهان ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه میشود؟

بله تمام قیمت ها در سایت با ارزش افزوده ارائه می گردد.

+
7)

کدام شرکتهای حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، ورق سیاه درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد میرسانند.  

+
8)

هزینه حمل و نقل ورق سیاه فولاد مبارکه اصفهان به چه صورت است؟

بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه میشود.  

+
9)

زمان ارسال ورق سیاه فولاد و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری میرسد.  

+
10)

آیا مدیران آهن جهت خرید یا فروش ورق سیاه فولاد مبارکه ، مشاوره رایگان ارائه می دهد؟

شرکت مدیران آهن بر اساس اخبار و اطلاعات جدید، در خصوص خرید یا فروش ورق سیاه فولاد، به متقاضیان به طور رایگان راهکار و مشاوره می دهد.

+
11)

ورق سیاه فولاد مبارکه اصفهان در سایت مدیران آهن تا چه حد معتبر است؟

کلیه قیمت های سایت از جمله قیمتورق سیاه به روز و معتبر هستند. شما قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه اصفهان، قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه امروز، قیمت ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه، قیمت ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید.

+
close