سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار شاهین بناب

نحوه خرید میلگرد شاهین بناب از مدیران آهن و سوالات متداول

مجتمع فولاد صنعت بناب از چندین شرکت بزرگ فولادی و دو زیرمجموعه اصلی ذوب و نورد با هدف تولید انواع مقاطع فولادی در سال 1383 احداث گردید. ظرفیت اسمی مجتمع شاهین بناب در بخش نورد گرم مقاطع فولادی حدود یک میلیون و نهصد میلیون تن و در بخش ریخته گری حدود 500 هزار تن در سال می باشد.

این مجموعه به دلیل داشتن امکانات زیربنایی ایده آل شامل دسترسی اسان به جاده اصلی، خط راه آهن، خطوط اصلی انتقال آب و گاز و نیزوگاه برق، فعالیت خود را در سال 1383 در زمینی به مساحت 140 هکتار آغاز نمود.

محصولات این مجموعه شامل میلگرد اجدار بناب از سایز 8 الی 32 میل متر در گرید A2 و A3، تیرآهن بناب نیمه سبک، تیرآهن معمولی بناب، نبشی بناب بال مساوی، ناودانی شاهین بناب، محصولات فولاد آلیاژی و شمش فولادی بناب می باشد.

وزن میلگرد شاهین بناب در مقایسه با سایر کارخانه های میلگرد در حد متوسط است.

سایز میلگرد mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد شاهین بناب kg

44.4

4.66

7

7.30

10.2

10.5

13.9

14.4

18.3

18.8

23.2

23.8

28.6

29.3

34.5

35.4

44.8

45.6

56

57.4

73

75

قیمت میلگرد بناب

مجموعه مدیران آهن مفتخر است به صورت روزانه قیمت میلگرد شاهین بناب، قیمت میلگرد بناب امروز، قیمت میلگرد بناب آنلاین، قیمت میلگرد بناب شاهین، قیمت میلگرد شاهین بناب به روز، قیمت میلگرد شاهین بناب تبریز را در سایت خود به روز نماید و شما مشتریان می توانید جهت خرید میلگرد بناب  با کارشناسان ما و به شماره 03134155 تماس حاصل فرمائید.

 ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد شاهین بناب در مدیران آهن به چه صورت است؟  

ابتدا قیمت میلگرد بناب را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

2) پس از خرید میلگرد بناب، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید میلگرد بناب شاهین، در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

3) آیا قیمت میلگرد شاهین بناب در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد بناب، قیمت میلگرد شاهین بناب در بورس، قیمت میلگرد شاهین بناب تبریز 16، قیمت میلگرد بناب امروز، قیمت میلگرد فولاد بناب به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

4) قیمت‌ میلگرد شاهین بناب امروز در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار  فولاد شاهین بناب که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید..

7) فروش میلگرد شاهین بناب در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد شاهین بناب در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات