سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار میانه

نحوه خرید میلگرد میانه از مدیران آهن و سوالات متداول

مجتمع تولیدی میلگرد میانه در اذربایجان سه کیلومتری جنوب شرقی شهرستان میانه در سال 1368 تاسیس شد. عمده محصول تولید این  کارخانه میلگرد میانه طبق استاندارهای جهانی می باشد.  

این کارخانه جزو اولین کارخانه های با تکنولوژی پرد در ایران، از زیر مجموعه هلدینگ ایمیدرو و شرکت ملی فولاد ایران می باشد. انرژی برق مورد نیاز این مجموعه توسط یک خط انتقال دو مداره به طول 8 کیلومتر به پست برق کارخانه انتقال داده می شود.

تمامی محصولات این مجتمع با استفاده از روش ترمکس به منظور بهبود خواص مکانیکی تولید می شوند.

  1. میلگرد اجدارمیانه از سایز 10 الی 32 در گرید A3 و طبق استاندارد ملی ایران  INSO 3132 می باشد.  
  2. میلگرد ساده در سایز های 14 الی 50 میلی‌متر طبق استاندارد AIN 1013
  3. نبشی میانه در سایز 3*25 الی 10*100 مطابق استاندارد DIN 1028
  4. تسمه های فولادی آذربایجان در سایز 5*25 الی 12*120 مطابق استاندارد DIN 1017
  5. ناودانی میانه در سایز 15*30 الی 60*140 در استاندارد DIN 1028

میلگرد های تولیدی این مجتمع از استاندارد روسیه تبعیت می کند و دارای سایز و اشکال مختلفی می باشند که به دو نوع آجدار و ساده تقسیم می شوند و هر کدام از آنها دارای کاربردهای خاصی می باشد. تنش جاری و تنش گسیختگی میلگرد ساده میانه به ترتیب 230 و 380 کیلوگرم بر سانتی متر است. اما میلگرد آجدار میانه a2  تا حدودی قابلیت جوشکاری دارد و تنش گیسختگی آن 5000 کیلوگرم بر سانتی متر و تنش جاری آن 3000 کیلوگرم بر سانتی متر می باشد.

قیمت میلگرد میانه

میلگرد میانه با دو f برعکس و داخل هم که بروی بدنه میلگرد حک شده قابل شناسایی است. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت میگرد میانه، قیمت میلگرد میانه کارخانه، قیمت میلگرد میانه 16، قیمت میلگرد میانه آنلاین، قیمت میلگرد میانه امروز، قیمت میلگرد میانه بناب با شماره 03134155 تماس حاصل فرمائید و بوسیله کارشناسان خرید و فروش میلگرد مدیران آهن راهنمایی شوید.

ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد میانه از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد مبانه در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

2) آیا قیمت‌ میلگرد میانه در سایت به‌روز می باشد؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد آج دار به روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد میانه، قیمت میلگرد 14 میانه، قیمت میلگرد میانه بناب، قیمت روز میلگرد میانه، قیمت میلگرد میانه 16، قیمت میلگرد میانه بروز به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

3) آیا بارگیری میلگرد میانه مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد میانه  است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

4) قیمت‌ میلگرد میانه سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار میانه که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) مدت‌زمان ارسال کالا و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری میرسد.

8) فروش میلگرد میانه در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد میانه در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات