سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار نیشابور

نحوه خرید میلگرد نیشابور از مدیران آهن و سوالات متداول

مجتمع فولاد نیشابور در سال 1380 در شرق ایران، استان خراسان احداث گردید. این شرکت محصولات خود را با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی تولید تحت بالاترین استاندارد ملی و بین المللی تولید و در بازار داخلی و جهانی عرضه می کند.

محصولات شرکت فولاد نیشابور

  1. میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور در دو نوع آجدار و ساده می باشد که در سایز 10 الی 32 میلی متر در گرید A2 و A3 تحت استاندارد ملی ایران 3132 تهیه و روانه بازار می گردد. قیمت میلگرد نیشابور هر روزه در سایت مدیران آهن بروز می شود.

  1. شمش نیشابور

شمش یا بیلت نیشابور در سایز های 150*150 و 130*130 با طول 12 متر تولید می گردد. ترکیبات شیمیایی شمش نیشابور شامل، 0.25 الی 0.35 درصد کربن، 0.15 الی 0.30 درصد سیلیسم، 0.50 الی 0.80 درصد منگنز، بیش از 0.45 درصد فسفر و گوگرد و بش از 0.3 درصد مس، کروم، نیکل می باشد.

  1. نبشی و ناودانی نیشابور

نبشی نیشابور در سایز 3*25*25 الی 7*60*60 در استاندارد بال مساوی تولید می گردد. ناودانی نیشابور در سایز 15*30*30 الی 30*60*60 تحت استاندارد DIN 1026 تولید می شود.

قیمت میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد نیشابور نسبت به سایر برندهای میلگرد با قیمت مناسبتری در برابر کیفیت آن ارائه می شود لذا همین امر باعث جذب متقاضیان زیادی شده است. قیمت روز میلگرد نیشابور اگرچه به سایز، گرید و ... بستگی دارد اما نوسانات ارزی در این زمینه بی تاثیر نیست. جهت اطلاع از قیمت میلگرد نیشابور،  در مشهد، قیمت میلگرد نیشابور در تهران و ...  با شماره 34155-031 تماس حاصل فرمائید.

میلگرد نیشابور با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در بالاترین کیفیت ساخته می شود. وزن میلگرد نیشابور در مقایسه با سایر میلگرد ها در سطح متوسط قرار دارد.

سایز میلگرد نیشابور

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد نیشابور mm2

78.5

113

154

201

254

314

380

491

616

804

 

میلگرد نیشابور پیشگام و دارای تکنولوژی های نوین در صنعت فولاد می باشد. این شرکت استاندارد های متعبر جهانی در زمینه محصولات فولادی دارد. در حال حاضر ظرفیت تولید این مجتمع 4.1 میلیون تن در سال می باشد.

 ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد نیشابور در مدیران آهن به چه صورت است؟

ابتدا قیمت میلگرد خراسان را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

2) پس از خرید میلگرد نیشابور، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید میلگرد نیشابور در انبار، موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا خراسان و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

3) آیا قیمت میلگرد فولاد خراسان در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد نیشابور، قیمت میلگرد نیشابور در تهران، قیمت میلگرد نیشابور در مشهد، قیمت میلگرد نیشابور به روز، قیمت میلگرد نیشابور 16، قیمت میلگرد نیشابور کارخانه، قیمت میلگرد نیشابور امروز در بازار، قیمت میلگرد خراسان، قیمت میلگرد خراسان نیشابور و قیمت روز میلگرد خراسان به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

4) قیمت‌ میلگرد نیشابور در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار فولاد خراسان که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5)  کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) فروش میلگرد خراسان در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد نیشابور در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات