whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
arrow۶۰۰
۲۶۹۰۰ تومان
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۱۰۰
۳۱۵۰۰ تومان
۱۶:۰۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
arrow۷۰۰
۴۷۳۰۰ تومان
۱۴:۴۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۱۸۰۰ تومان
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
arrow۳۰۰
۴۲۲۰۰ تومان
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۶۶۰۰ تومان
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۶۱۰۰ تومان
۱۳:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۲۰۰
۴۱۴۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت میلگرد نیشابور

فیلتر
نحوه خرید میلگرد نیشابور از مدیران آهن و سوالات متداول

مجتمع میلگرد نیشابور در سال 1380 در شرق ایران، استان خراسان احداث گردید. این شرکت محصولات خود را با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی تحت بالاترین استاندارد ملی و بین المللی، تولید و در بازار داخلی و جهانی عرضه می کند. قیمت میلگرد نیشابور را روزانه شما میتوانید در جدول زیر مشاهده کنید.

محصولات شرکت فولاد نیشابور

  1. میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور در دو نوع آجدار و ساده می باشد که در سایز 10 الی 32 میلی‌متر در گرید A2 و A3 تحت استاندارد ملی ایران 3132 تهیه و روانه بازار می گردد. قیمت میلگرد نیشابور هر روزه در سایت مدیران آهن بروز می شود.

  1. شمش نیشابور

شمش یا بیلت نیشابور در سایز های 150*150 و 130*130 با طول 12 متر تولید می گردد. ترکیبات شیمیایی شمش نیشابور شامل، 0.25 الی 0.35 درصد کربن، 0.15 الی 0.30 درصد سیلیسیم، 0.50 الی 0.80 درصد منگنز، بیش از 0.45 درصد فسفر و گوگرد و بیش از 0.3 درصد مس، کروم، نیکل می باشد.

  1. نبشی و ناودانی نیشابور

نبشی نیشابور در سایز 3*25*25 الی 7*60*60 در استاندارد بال مساوی تولید می گردد. ناودانی نیشابور در سایز 15*30*30 الی 30*60*60 تحت استاندارد DIN 1026 تولید می شود.

قیمت میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور نسبت به سایر برندهای میلگرد با قیمت مناسبتری در برابر کیفیت آن ارائه می شود لذا همین امر باعث جذب متقاضیان زیادی شده است. قیمت روز میلگرد نیشابور اگرچه به سایز، گرید و ... بستگی دارد اما نوسانات ارزی در این زمینه بی تاثیر نیست. جهت اطلاع از قیمت میلگرد نیشابور،  در مشهد، قیمت میلگرد نیشابور در تهران و ...  با شماره 34155-031 تماس حاصل فرمائید.

وزن میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در بالاترین کیفیت ساخته می شود. وزن میلگرد نیشابور در مقایسه با سایر میلگرد ها در سطح متوسط قرار دارد.

سایز میلگرد نیشابور

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد نیشابور mm2

78.5

113

154

201

254

314

380

491

616

804

 

میلگرد نیشابور پیشگام و دارای تکنولوژی های نوین در صنعت فولاد می باشد. این شرکت استاندارد های معتبر جهانی در زمینه محصولات فولادی دارد. در حال حاضر ظرفیت تولید این مجتمع 4.1 میلیون تن در سال می باشد.

خرید میلگرد نیشابور

برای خرید میلگرد خراسان از مجموعه مدیران آهن ابتدا مقدار تناژ مصرفی خود را به کارشناسان فروش میلگرد اعلام کنید پس از دریافت پیش فاکتور و تاییده توسط مشتری مبلغ واریز را پرداخت و سپس در اسرع وقت بار میلگرد برای شما ارسال می شود.

ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1)

خرید میلگرد نیشابور در مدیران آهن به چه صورت است؟

ابتدا قیمت میلگرد خراسان را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

+
2)

پس از خرید میلگرد نیشابور، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید میلگرد نیشابور در انبار، موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا خراسان و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

+
3) آیا قیمت میلگرد خراسان در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد نیشابور، قیمت میلگرد نیشابور در تهران، قیمت میلگرد نیشابور در مشهد، قیمت میلگرد نیشابور به روز، قیمت میلگرد نیشابور 16، قیمت میلگرد نیشابور کارخانه، قیمت میلگرد نیشابور امروز در بازار، قیمت میلگرد خراسان، قیمت میلگرد خراسان نیشابور و قیمت روز میلگرد خراسان به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

+
4)

قیمت‌ میلگرد نیشابور در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد فولاد خراسان که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

+
5)

 کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
6)

هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 را در سایت کرخه ترابر مشاهده کنید.

+
7)

فروش میلگرد خراسان در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

در صورتی که مشتری برای خرید میلگرد نیشابور تناژ اعلام کند و تعداد شاخه برای آن مهم نباشد بر اساس تناژ اعلامی میلگرد تهیه می گردد اما زمانیکه تعداد شاخه مد نظر باشد و جز پارامترهای مهم باشد بر اساس وزن تقریبی به مشتری قیمت داده می شود و پس از خرید، وزن دقیق آن مشخص می گردد و قیمت نهایی به مشتری اعلام می‌گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

+
8)

قیمت میلگرد نیشابور در تهران با قیمت نیشابور در بجنورد متفاوت است؟

کارخانه میلگرد نیشابور جز استان خراسان رضوی می باشد اگر مقصد شما به این استان نزدیک تر باشد هزینه حمل بار میلگرد برای شما کمتر می شود. اما قیمت میلگرد در تهران اگر از انبارهای تهران خریداری شود یک هزینه انبار داری بروی میلگرد قرار میگیرد اما هزینه حمل خیلی پایین‌ براتون محاسبه میگردد.

+
9)

قیمت میلگرد 20 نیشابور و قیمت میلگرد 12 نیشابور لاهم اختلاف دارند؟

بله قیمت میلگرد 12 نیشابور از قیمت میلگرد 20 نیشابور گرانتر می باشد.

+
close