«

قیمت لوله مانیسمان

نحوه خرید لوله مانیسمان از مدیران آهن و سوالات متداول
لوله ی مانیسمان چیست؟ یکی از محصولات استوانه ای فلزی تو خالی که با فرآیندهای مخصوصی بدون درز تولید می گردد لوله ی مانیسمان یا لوله ی بدون درز نام دارد. فلسفه ی شکل گیری لوله های بدون درز انتقال سیال و به ویژه سیالات با فشار بالا می باشد. عمدتا جنس این لوله ها فولاد و آلیاژهای آن است. لوله ی بدون درز سیاه که از فولاد ساده تولید می گردد حجم عمده ی تبادلات لوله ی مانیسمان در بازار را در بر می گیرد. جزئیات فنی این لوله ها در استانداردهای طراحی و تولید آنها ذکر شده. به عنوان مثال در استاندارد ASME B36.10 اطلاعات وزنی لوله با توجه به سایز و رده ی صخامتی آن به دست می آید. رده ی ضخامتی یا اسکجوئل اصطلاحی مربوط به طراحی می باشد که اصطلاح رایج آن رده ی لوله است. اصولا تولید لوله ی بدون درز فن آوری پیچیده ای دارد و به همین خاطر بیشتر این لوله ها به صورت وارداتی بوده و تهیه آن هزینه ی بالایی می طلبد. اخیرا تولید کنندگان داخلی لوله ی بدون درز نیز در بازار رقابتی این لوله ها وارد شده اند و عمدتا در سایز های 1 تا 6 اینچ خصوصا در پروژه های پالایشگاهی، نیروگاهی و پتروشیمی فعالیت می کنند.
مدیران آهن می کوشد با ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره ی مناسب، در خصوص خرید لوله ی مانیسمان دارای گواهینامه ی کیفیت، مشتریان خود را یاری نماید. شما می توانید از طریق فضای مجازی و یا شماره تلفن 34155-031 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
1) چگونه با کمک مدیران آهن، لوله مانیسمان مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنیم؟
با مشاهده قیمت به روز شده ی انواع لوله بدون درز در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.
2) روند ارسال لوله مانسمان خریداری شده به چه صورت است؟
پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، محصول مورد نیاز شما بارگیری و به محل خواسته شده ارسال می‌شود.
3) آیا لوله مانیسمان خریداری شده از مدیران آهن دارای گواهینامه (سرتیفیکیت) کیفیت می باشد؟
با توجه به رویکرد مدیران آهن مبنی بر ارائه ی بهترین کیفیت و بدست آوردن رضایت مشتریان خود، سرتیفیکیت دار بودن لوله مانیسمان امری بدیهی است.
4) آیا قیمت‌ لوله مانیسمان در سایت مدیران آهن به‌روز است؟
بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ لوله های مانسمان به روز هستند. جهت آگاهی از قیمت های روز لوله و خرید آن با مشاوران شرکت تماس بگیرید.
5) قیمت‌ لوله مانیسمان ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ لوله ثبت شده در سایت می باشد.
6) آیا کلیه ی سایزها و رده های لوله مانیسمان را می توان از طریق مدیران آهن تهیه نمود؟
بله مدیران آهن تامین کننده ی انواع سایزها از نیم اینچ به بالا بوده و یادآوری می کند رده های رایج این لوله ها عموما لوله مانیسمان رده 40 و رده 80 می باشد.
7) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟
مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، لوله مانیسمان درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و باتضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.
8) هزینه حمل و نقل لوله بدون درز به چه صورت است؟
بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.
«
اعمال فیلتر
منوی فیلتر محصولات